Pożyczki hipoteczne
Uwolnij potencjał swojej nieruchomości
Nasze możliwości
Korzyści
Pożyczka hipoteczna to rodzaj pożyczki, której zabezpieczeniem jest dom lub inna nieruchomość. Kwota pożyczki jest uzależniona od wartości nieruchomości, na podstawie wyceny dokonanej przez niezależnego rzeczoznawcę.
TNK Capital oferuje szereg pożyczek hipotecznych dostosowanych do Twoich potrzeb, o konkurencyjnym oprocentowaniu i licznych zaletach.
Od 60 000 do 250 000 euro
Okres spłaty od 3 do 180 miesięcy
Okres prolongaty do 12 miesięcy
Rozpatrzenie wniosku w czasie do 48 godzin
Złóż w TNK Capital wniosek o pożyczkę hipoteczną o stałej stopie oprocentowania, aby sfinansować remont, spłacić istniejące zadłużenie lub opłacić studia. Wspólnie ustalimy kwotę kredytu oraz wysokość miesięcznej spłaty, abyś mógł otrzymać pożyczkę hipoteczną odpowiadającą Twoim potrzebom.
Bez opłat za złożenie wniosku i opłat rocznych
Pożyczka hipoteczna o stałej stopie oprocentowania i stałych ratach miesięcznych
Sam wybierasz wysokość miesięcznej raty, a my pomożemy Ci ustalić odpowiednią kwotę pożyczki oraz termin spłaty
Zapłacisz za remont domu, edukację lub skonsolidujesz długi
Jesteśmy elastyczni
TNK Capital jako pożyczkodawcę wybierają osoby, które nie mogą otrzymać kredytu bankowego lub które pilnie potrzebują finansowania.
Niezależnie od złej historii kredytowej
Bez zaświadczenia o dochodach
Ponosimy wszystkie opłaty związane z transakcją

Regulamin   |   Polityka prywatności   |   Cookies

TNK Capital sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Czarnieckiego nr 86/88, lok. 4, NIP: 5252641882, jest instytucją pożyczkową, zarejestrowaną pod nr. 592664 w Krajowym Rejestrze Sądowym, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Kapitał zakładowy spółki wynosi 200.000 złotych.

Niektóre z usług prezentowanych na niniejszej stronie mogą być świadczone wyłącznie przez TNK Capital Management JSC - spółkę kapitałową z siedzibą w Bułgarii, zarejestrowaną w prowadzonym przez Narodowy Bank Bułgarii Rejestrze Instytucji Kredytowych pod nr. BGR00341 jako pozabankowa instytucja finansowa.
Copyright © 2017 TNK Capital sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.


Kontakt
Infolinia
(+48) 22 307 98 57
TNK Capital w mediach społecznościowych
Poleć znajomego
Doskonale wiemy, że nie ma cenniejszej nagrody, niż zostać poleconym Twoim znajomym i współpracownikom.
3 proste sposoby na złożenie wniosku
Internet: Złóż wniosek
Telefon: (+48) 22 307 98 57
Osobiście: Znajdź oddział
Gotów, by złożyć wniosek?
Czy jesteś gotów, by złożyć wniosek o pożyczkę hipoteczną? A może nadal rozważasz, która z opcji jest dla Ciebie odpowiednia? Doradca TNK pomoże Ci znaleźć najlepszą dla Ciebie pożyczkę hipoteczną. Zacznij od złożenia wniosku, a my skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na Twoje ewentualne pytania.