Kontakt
Infolinia
(+48) 22 307 98 57
TNK Capital w mediach społecznościowych
Poleć znajomego
Doskonale wiemy, że nie ma cenniejszej nagrody, niż zostać poleconym Twoim znajomym i współpracownikom.
Współpraca
Pośrednicy są ważnym elementem naszej działalności
TNK Capital proponuje skonsolidowane usługi finansowe odpowiadające indywidualnym potrzebom naszych klientów - zarówno w zakresie aktywów, jak i pasywów. Nasi eksperci nieustannie dążą do zapewnienia najwyższej jakości doradztwa i rozwiązań wspartych głębokim zrozumieniem Twoich potrzeb.
Dobre relacje
TNK szczyci się utrzymywaniem długotrwałych relacji z branżą pośrednictwa finansowego. Współpracujemy z doradcami naszych klientów, aby służyć im specjalistyczną wiedzą odnoszącą się do wszystkich aspektów ich potrzeb. W oparciu o panel starannie wybranych i regularnie monitorowanych dostawców o bogatej, lecz spójnej ofercie w pełni pokrywającej problematykę finansowania, podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem i wspólnie osiągniemy porozumienie, w zakresie pomocy Twoim klientom.
Współpraca z nami
Skontaktuj się z nami, jeśli interesuje Cię współpraca i masz klientów, którzy mogliby skorzystać z naszych usług. Czekamy na Ciebie.

Regulamin   |   Polityka prywatności   |   Cookies

TNK Capital sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Czarnieckiego nr 86/88, lok. 4, NIP: 5252641882, jest instytucją pożyczkową, zarejestrowaną pod nr. 592664 w Krajowym Rejestrze Sądowym, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Kapitał zakładowy spółki wynosi 200.000 złotych.

Niektóre z usług prezentowanych na niniejszej stronie mogą być świadczone wyłącznie przez TNK Capital Management JSC - spółkę kapitałową z siedzibą w Bułgarii, zarejestrowaną w prowadzonym przez Narodowy Bank Bułgarii Rejestrze Instytucji Kredytowych pod nr. BGR00341 jako pozabankowa instytucja finansowa.
Copyright © 2017 TNK Capital sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.